Twój zaufany 24 serwis elektryczny
Lokalizacja Śląsk/Opole
Godziny pracy Pon-Sob: 8:00-18:00
Serwis 24H +48 509 653 167

Realizacje

{"dots":"true","arrows":"true","effect":"slide"}
Rozdzielnice i liczniki układu pomiarowego
Zakres działań polega na tworzeniu od podstaw instalacji zarówno w nowym jak i w starym budownictwie. Do usług z tej dziedziny wchodzi również modernizacja istniejących instalacji oraz jak że coraz bardziej popularna instalacja inteligentna, z której systematycznie zdobywamy nową wiedzę oraz szkolenia.
{"dots":"true","arrows":"true","effect":"slide"}
Wideodomofony
Instalacja domofonu oraz wideodomofonu to bardzo skuteczny sposób na selekcję osób, które chcą wejść na obszar osiedla, budynku czy podwórka. Zabezpieczyć teren możemy na kilka sposobów. Pierwszy z nich to zwykły domofon z mikrofonem przy stacji bramowej czy wejściu do bloku oraz unifon wewnątrz mieszkania. Drugi sposób to wideodomofon zawierający kamerę oraz monitor zamontowany wewnątrz mieszkania, dzięki czemu nie tylko słyszymy osobę, która chce wejść na teren obiektu, ale widzimy również jej twarz i sylwetkę.
{"dots":"true","arrows":"true","effect":"slide"}
Monitoring
Monitoring to coraz bardziej powszechne zabezpieczenie naszych budynków mieszkalnych, gospodarstw, czy innych obiektów które chcemy chronić. Dzięki kamerom zamontowanym w odpowiednich miejscach możemy stale, na bieżąco śledzić nasze miano, dzięki rejestratorowi przewijać w tył, obserwować swój dom nawet gdy jesteśmy na wakacjach i spokojnie wypoczywać. Dokładając do tego alarm, z powiadomieniami SMS, które informują nas o ewentualnym włamaniu dodatkowo zabezpieczamy oraz strzeżemy swój dobytek.
{"dots":"true","arrows":"true","effect":"slide"}
Inteligentne oświetlenie schodów