Twój zaufany 24 serwis elektryczny
Lokalizacja Śląsk/Opole
Godziny pracy Pon-Sob: 8:00-18:00
Serwis 24H +48 509 653 167

Usługi

Usługi, które MP-ELEKETRO oferuje swojemu Klientowi to wszelkie instalacje elektryczne, fotowoltaika, energetyka, monitoring i alarmy, instalacje rtv-sat, wideodomofony i domofony, napędy do bram jak i serwis 24h/7.
Poniżej znajdą Państwo krótkie opisy dotyczące każdej usługi.

 

Instalacje elektryczneZakres działań polega na tworzeniu od podstaw instalacji zarówno w nowym jak i w starym budownictwie. Do usług z tej dziedziny wchodzi również modernizacja istniejących instalacji oraz jak że coraz bardziej popularna instalacja inteligentna, z której systematycznie zdobywamy nową wiedzę oraz szkolenia.

Monitoring i alarmyMonitoring to coraz bardziej powszechne zabezpieczenie naszych budynków mieszkalnych, gospodarstw, czy innych obiektów które chcemy chronić. Dzięki kamerom zamontowanym w odpowiednich miejscach możemy stale, na bieżąco śledzić nasze miano, dzięki rejestratorowi przewijać w tył, obserwować swój dom nawet gdy jesteśmy na wakacjach i spokojnie wypoczywać. Dokładając do tego alarm, z powiadomieniami SMS, które informują nas o ewentualnym włamaniu dodatkowo zabezpieczamy oraz strzeżemy swój dobytek.

EnergetykaPosiadamy uprawnienia, doświadczenie w pracy przy budowie obiektów energetycznych.

FotowoltaikaFotowoltaika coraz bardziej popularne źródło ciepła, dzięki któremu skutecznie obniżymy swoje rachunki za energię elektryczną. Montaż paneli fotowoltaicznych wraz z osprzętem. Zadzwoń, zapytaj.

Instalacje RTV-SATMontaż anten satelitarnych, anten telewizji naziemnej, w tym cyfrowej, podłączenie dekodera, ustawienie prawidłowo zainstalowanej anteny SAT , montaż telewizorów LCD i plazma , instalacje zbiorcze w domkach jednorodzinnych.

Napędy do bramKolejną z oferowanych usług są napędy do bram zarówno garażowe jaki i wjazdowe, które dzielimy na przesuwne i dwuskrzydłowe takich marek jak Faac, Nice, Hato, Somfy. Zajmujemy się ich montażem oraz serwisem. Wszystko wykonujemy z pełną precyzją oraz zaangażowaniem. Do każdego tematu podchodzimy indywidualnie w zależności od wymagań klienta.

Domofony i wideodomofonyInstalacja domofonu oraz wideodomofonu to bardzo skuteczny sposób na selekcję osób, które chcą wejść na obszar osiedla, budynku czy podwórka. Zabezpieczyć teren możemy na kilka sposobów. Pierwszy z nich to zwykły domofon z mikrofonem przy stacji bramowej czy wejściu do bloku oraz unifon wewnątrz mieszkania. Drugi sposób to wideodomofon zawierający kamerę oraz monitor zamontowany wewnątrz mieszkania, dzięki czemu nie tylko słyszymy osobę, która chce wejść na teren obiektu, ale widzimy również jej twarz i sylwetkę.

SERWIS 24H

Firma MP-Elektro dostępna jest do Państwa 24h/7 co oznacza, że można dzwonić o każdej porze w razie potrzeby, a my przyjedziemy, naprawimy, pomożemy.